کاشت ناخن (Nail Design)

آیا می خواهید ناخن هایی زیبا، متفاوت و مقاوم داشته باشید؟

با ما همراه باشید.

کاشت ناخن

یکی از مهمترین دغدغه های مثبت بانوان عزیز، داشتن ناخن های بلند، زیبا، یکدست و مقاوم می باشد. بسیاری از شما عزیزان با توجه به مشاغل هنری و دستی، استفاده مکرر از شوینده ها، مشکلات ژنتیکی و یا به هر دلیلی در طی روز ممکن است، با مواردی همچون: شکستن، ترک خوردن، نازکی و بدفرمی ناخن دست و یا پای خود مواجه شوید.

زیبایی دستان و پاها مستلزم پوستی صاف و ناخن های سالم می باشد و در جذابیت و اعتماد به نفس می تواند بسیار موثر باشد. کاشت ناخن پیشنهادی متفاوت و زیبا برای جلوه گری دستان شما عزیزان خواهد بود.

 

کاشت ناخن چیست؟

برای درک بهتر آشنایی با کاشت ناخن، بهتر است در ابتدا از انواع آن باخبر شوید!

  • ناخن های پلاستیکی آماده
  • ژلیش
  • پودر

ناخن های پلاستیکی قالبی موجود در بازار به صورت بسته بندی به همراه یک چسب مخصوص به فروش می رسند و براحتی در منزل توسط خود شخص قابل استفاده هستند، در روش دوم به وسیله ماده ژله ای غلیظی بر روی ناخن بلند طبیعی شما عزیزان، کاوری کشیده می شود و مقاومت ناخن بالا می رود.

در این روش نور UV برای خشک کردن ماده ژله ای، مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل در منزل در صورت عدم داشتن دستگاه خشک کن UV ناخن، نمی توان از ژلیش استفاده کرد.

در روش سوم کار کمی تخصصی خواهد بود و بهتر است به وسیله یک ناخن کار حرفه انجام شود، در این روش با توجه به عدم رشد ناخن طبیعی در شخص، موادی از قبیل پودر آکریلیک و لیکوئید استفاده می شود و این مواد به وسیله یک تیپ و یا قالب آماده بر روی ناخن منتقل و تثبیت خواهند شد.

مدت زمان ماندگاری چقدر است؟

ماندگارترین کاشت ناخن، کاشت پودری می باشد و پس از آن ژلیش دومین روش مقاوم و ماندگار است و هر دو روش به دلیل رشد طبیعی ناخن، پس از یک ماه نیازمند ترمیم خواهند بود.

کاشت ناخن

 مطالب مرتبط

زیبایی ناخن ; تاثیر ناخن بر زیبایی

روش های جدید کاشت ناخن

چه عوارضی دارد؟

کاشت ناخن به خودی خود اگر برای مدت زمانی مشخص استفاده شود خطر و عوارضی نخواهد داشت. اما! اولین و مهمترین فاکتور در ایجاد عارضه ای قابل پیش بینی، مراجعه به یک ناخن کار غیر حرفه ای است.

زیرا در مرحله قبل از کاشت ناخن، صدف ناخن مقداری تراش داده می شود (سوهان کشی) تا پس از کاشت حالت برامدگی غیرطبیعی مشاهده نشود.

همچنین قبل از استفاده از مواد اصلی در کاشت ناخن، باید از مواد ضد قارچ استفاده شود، در این میان افراد غیر حرفه ای با تراش بیش از حد سطح ناخن و عدم استفاده از مواد ضد قارچ، آسیبی جدی به ناخن ها وارد خواهند کرد.

کاشت ناخن

هزینه کاشت ناخن چقدر است؟

عوامل مختلفی هزینه کاشت ناخن را تحت تاثیر قرار می دهد. اولین عامل نوع درخواست و فرم ناخن شما عزیزان خواهد بود. در وهله ی بعدی مهارت طراح می باشد.

ناخن کار حرفه ای معمولا نسبت به افراد کاراموز درآمد بالاتری خواهد داشت. و مهمترین عامل، کیفیت و نوع ماده مصرفی می باشد.

در برخی موارد مکان سالن زیبایی نیز، در هزینه تاثیرگذار خواهد بود. همچنین لازم به ذکر است! هزینه ترمیم، از کاشت اصلی ارزان تر خواهد بود.

*ناخن خوردن را، با ژلیش ناخن می توانید براحتی برطرف کنید! *

 


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonرزرو وقت با تعیین وقت قبلی در این ایام کلیک