کاشت ناخن تهرانپارس شرق تهران

شماره تماس ۰۲۱۷۷۷۰۸۴۱۴

۰۹۱۲۴۴۵۱۹۸۲

مطلب بعدی ترمیم ناخن ها در سالن زیبایی پرنسس

بهترین کاشت ناخن در شرق تهران ترمیم ناخن ها ترمیم ناخنکاشت ناخن در شرق کاشت ناخن طرح دار شرق کاشت ناخن در ارایشگاه  ترمیم ناخن

چگونه ناخن را می کارند؟

فیلم زیر چگونگی کاشت ناخن را نشان میدهد

انواع روش کاشت ناخن

نوع پودری معروفترین نوع کاشت است که در ۸۵ درصد ازآرایشگاه های زنانه انجام می شود. در کاشت اولیه تیپ یا همان ناخن مصنوعی از نیمه ناخن با چسب ناخن چسبانده می شود و تا اندازه دلخواه کوتاه می شود. روی ناخن مواد ضد قارچ را می زنند، بعد پودر کاشت که همان مواد دندانپزشکی است روی ناخن زده و در امتداد قالب کار می کنند و بعد از آن با سوهان برقی به ناخن شکل می دهند. برای این نوع کاشت زمانی بیشتر و سوهان کشی دقیق و حرفه ای جهت یکسان بودن ۱۰ انگشت نیاز است.

روشهای کاشت ناخن ، امروزه در قالب ۱۴ متد به مشتریان در سالنهایی که اطلاعات به‌روز دارند و مهارتهای لازم را کسب نموده و مواد باکیفیت و امکانات مناسب استفاده میکنند، معرفی میگردد که بنا بر شرایط مشتری و علاقه او با مشورت ناخن کار حرفهای در سالنهای معتبر، یکی از این روشها به‌کاربرده می‌شود؛ بنابراین درصورتی‌که به‌سلامت و زیبایی خود اهمیت میدهید؛

کاشت ناخن تهرانپارس

کاشت ناخن در تهرانپارس سالن زیبایی پرنسس

سعی کنید به سالن معتبری مراجعه کرده و قبل از انتخاب کورکورانه و یا صرفاً بر اساس قیمت، درباره هرکدام از روشهای کاشت ناخن اطلاعات کافی را کسب کرده و مناسبترین روش را انتخاب کنید. سلامتی و زیبایی شما به‌عنوان یک بانوی شرقی به هم عجین شده است و البته در شرایط اقتصادی جامعه، باید روشهای کاشت ناخن انتخابی شما مقرون‌به‌صرفه باشد.

کاشت ناخن روش و طرح جدید

محبوبترین و ارزانترین ناخنهای مصنوعی کاشت پرنسس

ما در سالن زیبایی پرنسس سعی داریم از محبوبترین روشهای کاشت ناخن برای معرفی به شما استفاده کنیم.

محبوبترین روش از روشهای کاشت ناخن روش پودری است که ۸۰ درصد متقاضیان کاشت ناخن آن را انتخاب میکنند؛ این روش در استحکام و زیبایی، در میان سایر روشهای کاشت ناخن خودنمایی میکند. به علت سوهان زدن جداگانه هر ناخن که زمانی حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم نیاز دارد، کسانی که زمان کافی برای ترمیم میتوانند صرف کنند روش پودری را استفاده کنند.

دسته‌ها: ناخن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *