جشنواره تخفیفی کاشت ناخن نارمک با ۵۰ درصد تخفیف زمستانه برا اهالی محترم شرق تهران نارمک و تهرانپارس با بهترین مواد جهت ماندگاری بالا با دوام هماره یکبار ترمیم ناخن ها به صورت رایگان با قیمت های استثنایی

۰۲۱۷۷۷۰۸۴۱۴

کلیه خدمات ناخن با تخفیف استثنایی در سالن زیبایی پرنسس شرق به مدت محدود
کاشت ۶۰ تومان

ترمیم ۳۰ تومان

طراحی از ۲۰ تومان

مانیکور ۲۵ تومان

کاشت هلویی ۶۰ تومان

ریموو کاشت و ژلیش ۳۰ تومان

ژلیش دست ۳۵ تومان

ژلیش پا ۴۰ تومان
کروم ده انگشت ۴۰ تومان

ترمیم و کاشت ناخن در نارمک که با استفاده از مواد درجه یک به صورت حرفه ای انجام می شود شهرت و محبوبیت زیادی پیدا کرده است. به طور کلی امروزه کاشت ناخن یکی از کارهایی است که میان خانم ها بسیار طرفدار پیدا کرده است. ناخن ها با گذشت زمان رشد می کنند و بلند می شوند.

 

ناخن های دست در ماه حدودا ۲ تا ۳ میلیمتر رشد می کنند. به همین علت وقتی به هر روشی ناخن می کارید بعد از گذشت زمان ناخن ها از ریشه رشد می کنند و بلند می شوند در نتیجه آن قسمت هایی از ناخن که رشد کرده اند بدون مواد می مانند و نیاز به ترمیم دارند. 

 

 

نحوه کاشت ناخن

معروف ترین نوع کاشت ناخن نوع پودری آن می باشد که در اکثر آرایشگاه ها از این روش استفاده می شود. در کاشت اولیه یا همان ناخن مصنوعی از نیمه ناخن ها با چسب مخصوص ناخن مصنوعی روی خود ناخن ها چسبانده می شود و به اندازه دلخواه مشتری کوتاه می شود. سپس روی ناخن از پودر ضد قارچ استفاده می کنند.

بعد از پودر کاشت که همان مواد دندانپزشکی است روی ناخن ها می زنند و قالب می گیرند سپس با سوهان برقی به ناخن شکل دلخواه را می دهند.

برای این کاشت زمان بیشتر و سوهان کشی دقیق تری نیاز است تا ناخن های انگشتان یکسان شوند. برای این نوع کاشت و ترمیم آن حدود یک ساعت و نیم زمان نیاز دارید.

 

نکات مهم برای ترمیم

قسمت هایی از ناخن ها که رشد می کنند نزدیک به کوتیکول هستند و مواد ندارند و باید بسترسازی شوند و همچنین اگر متوجه شدید قسمت هایی از ناخن که قبلا مواد زده اید از ناخن جدا شده است مواد کهنه برداشته می شود که به این عمل هواگیری ناخن می گویند.

معمولا دور ناخن ها که به کوتیکول نزدیک تر هستند بیشتر امکان جدا شدن دارند که به اصطلاح به این اتفاق می گویند ناخن ها دچار لیفت شده اند.

اگر این قسمت ها به خوبی هواگیری نشوند بعد از ترمیم به صورت خط منحنی زیر ناخن باقی می مانند و ممکن است بستر آن رطوبت جذب کند و قارچ بزند و یک ایراد و مشکل بزرگ می باشد. ترمیم و کاشت ناخن در نارمک با رعایت تمامی نکات بدون هیچ مشکلی خدمات ناخن را انجام می دهند.

ترمیم و کاشت ناخن در نارمک

سالن زیبایی پرنسس شرق تهران با استفاده از مواد درجه یک و متنوع به صورت حرفه ای و همچنین قیمت کاشت و ترمیم مناسب، آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز هستند. قیمت ترمیم و کاشت ناخن در نارمک به این صورت است که کاشت ۴۰٫۰۰۰ تومان و ترمیم ۱۵٫۰۰۰ تومان می باشد. رضایت مشتریان عزیز مهمترین نکته در کار ما می باشد. ممنون از انتخاب خوب شما. 

فرصت تکرار نشدنی در کلینیک تخصصی ناخن و مژه و هاشور نیکی ناز****
آموزش و کاشت تخصصی و تضمینی ناخن مژه ،تتو ،رنگ مو با جدید ترین مند روز. (رایگان )*****
کاملا طبیعی و با ظرافت منحصر به فرد
استفاده از با کیفیت ترین مواد آمریکایی و ضد قارچ قوی*****
بدون هوا گرفتن و آسیب رسیدن به ناخن *****
کاشت و آموزش انواع مدل های کاشت ناخن ،مژه ،تتو ، رنگ مو زیر نظر مربی مجرب (دارای مدرک فنی وتخصصی ،هاشور ابرو با قرینه سازی حرفه ای )
آموزش شامل کاشت کاور ،میکس ،ژلیش ،قالبی، میوه ای ،گل خشک ، آینه ای ، بی بی بومر.
مانیکور ، پدیکور، بیس سازی و ریمور ناخن (رایگان)
به همراه مدل رایگان و ارائه جزوه .

دسته‌ها: ناخن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *