تعداد روشهای زیبایی و جوان سازی هر روزه رو به گسترش و پیشرفت است در واقع نیاز  دیروز و افراد زیبایی و زیبا تر شدن است. خدا انسان را زیبا آفرید و انسان هم عاشق زیبایی است. جوان سازی و زیبایی پوست, از کرمهای موضعی گرفته تا داروهای گیاهی و جراحی و لیفت وو این که واقعا کدام یک نتیجه ای را که می خواهیم به ما می دهد, نیازمند تحقیق و مشاوره تخصصی در زمینه پوست و مو است. البته متخصصانی که خود کاملا با انواع روشهای زیبایی آشنا باشند, و مزایا و معایب هر کدام را به دقت بررسی کرده باشند می توانند مشاوره مطمئن در این زمینه به دوستدارن زیبایی و جوان سازی پوست ارایه دهند.

میکرودرم و لایه برداری در آرایشگاه تهرانپارس با  افرادی متخصص و با تجربه و دارا بودن تجهیزات مدرن  در زمینه جوان سازی پوست و با شناخت کامل, از ویژگی های  متفاوت پوست در افراد مختلف و با در نظر گرفتن سایر عوامل دخیل, در سلامت و زیبایی پوست می تواند بهترین راه جوان سازی پوست را پیش روی شما عزیزان قرار دهد.

میکرودرم و لایه برداری در آرایشگاه تهرانپارس  با روشی جهت از بین بردن جوش های سر سیاه و لک ولایه برداری, با سالها تجربه در این زمینه آماده ارائه خدمات اصلی و جانبی در زمینه پوست و مو می باشد.

میکرودرم و لایه برداری

میکرودرم روش درمانی فیزیکی, غیر تهاجمی  و غیر شیمیایی است که باعث می شود پوست به کلاژن سازی و الاستین سازی ادامه دهد. با ادامه این روند آثار شادابی و نشاط جوانی بر چهره فرد نمایان می شود.

این روش, بدون نیاز به عمل باز و خونریزی و با حداقل درد بسیار آرام تر از انواع روشهای دیگر به تولید لایه های جدید پوستی کمک می کند.

روش کار به این صورت است که ابتدا با استفاده از اسپری میکروکریستال, لایه های خارجی و خشک پوست ریزش می کند. و زمینه را برای بازسازی پوست فراهم می کند. در واقع میکرودرم و لایه برداری در آرایشگاه تهرانپارس تمام این مراحل ظریف و حساس را, توسط افراد با تجربه و متخصص در زمینه زیبایی در کنار سایر خدمات مشاوره پوست و مو به  مشتریان زیبارو و زیبا پسند ارائه می دهد.

در روش میکرودرم و لایه برداری پوست تبحر و تشخیص متخصص بسیار حائز اهمیت است, زیرا با تشخیص وی, در صورت داشتن پوستی ضخیم و یا  لک و جوش سرسیاه و آفتاب سوختگی شدید, تعداد فرایند پاکسازی پوست متفاوت خواهد بود. همچنین با تشخیص متخصص زیبایی مقدار جریان کریستالی و عمق جداسازی سلول های خشک و مرده پوست تعیین می شود.

با میکرودرم و لایه برداری در آرایشگاه تهرانپارس پوستی شفاف,  بدون لک و جوش های سر سیاه  را تجربه کنید. در واقع با بهره مندی از خدمات میکرودرم و لایه برداری در آرایشگاه تهرانپارس به وضوح موارد زیر را در پوست خود خواهید دید:

  • بهبود لک و چین و چروک پوست
  • بهبود پوست های تیره در ناحیه زیر بغل و کشاله ران
  • کاهش منافذ باز صورت
  • بهبود و افزایش کلاژن سازی  پوست, با مجهزترین دستگاه میکرودرم  و لایه برداری در آرایشگاه تهرانپارس
  • کاهش خارق العاده چین و چروک ریز و عمیق اطراف چشم

میکرودرم با دو روش کریستالی و الماسی, رایج است که نتیجه هر دو مدل شبیه به هم و یکسان است. ومهمترین عامل موثر در نتیجه نهایی, انجام میکرودرم و لایه برداری, توسط افراد متخصص  و حرفه ای است. زیرا که با اشتباهات فردی توانایی دستگاه نادیده گرفته می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *