یکی دیگر از خدمات زیبایی سالن زیبایی پرنسس در شرق تهران میکاپ عروس خانم ها میباشد. سبک ویژه ارایشی که در سالن و ارایشگاه پرنسس انجام میدهد جزو بهترین متد های ارایشی میباشد. برای دیدن نمونه کار ها با شمارهی سایت در ارتباط باشید.

اما بهترین ارایش عروس به سه دسته لایت اروپایی و ایرانی تقسیم بندی میشود.

برای مشاوره میکاپ عروس شرق تهران تهرانپارس بیشتر میتوانید در ۲۴ ساعت شبانه روز با شماره

۰۲۱۷۷۷۰۸۴۱۴

 

و در خارج ساعات کاری با شماره

۰۹۱۲۴۴۵۱۹۸۲

در تماس باشید

میکاپ عروس

چگونه بهترین میکاپ را برای صورت خود تشخیص دهیم. عروسی یک فرد تنها یک شب در کل عمر زندگی او اتفاق میافتد که میتواند یکی از زیباترین خاطرات را برای او رقم بزند. اما همیشه استرس میکاپ و پاک نشدن و زیبایی و منحصر به فرد بودن این ارایش یکی از دغدغه های عروس خانم ها است.

در سالن و ارایشگاه زیبایی پرنسس با به کار گیری بهترین گریمور ها و ارایشگر های حرفه ای پیشنهاد بهترین مدل و بهترین میکاپ با توجه به صورت هر فرد داده میشود. نکته مهم این است که قبل از عروسی شما میتوانید تست میکاپ داشته باشید تا ببینید که ایا بهترین نوع ارایش برای شما در نظر گرفته شده است یا نه

میکاپ ایرانی عروس

میکاپ ایرانی سبک ویژه و خاص خود را دارد. این میکاپ غلیظ تر نسبت به میکاپ های دیگر است و برای افرادی که باید کار بیشتری برای زیبایی صورت انجام شود استفاده میشود. توجه باید داشت که میکاپ همراه گریم اتفاق میافتد و قسمت هایی از صورت که ممکن است لازم به گریم باشد,گریمور ان قسمت ها را در نظر میگیرد.

میکاپ اروپایی و لایت

همینطور که گفته شد میکاپ اروپایی از غلظ کمتری نسبت به میکاپ ایرانی برخوردار است اما برای افرادی که میمیک صورت زیبایی دارد این میکاپ توصیه میشود. در این میکاپ هم مانند سایر روش ها از مواد دائمی و نگهدارنده استفاده میشود تا ارایش بر اثر تعریق و گرما پاک نشود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *