فیبروز ابرو

دیگر نگران ریختن، کم پشتی، عدم تقارن ابروی خود نباشید.

بانوان همیشه به دنبال زیباتر دیده شدن و یا حفظ زیبایی خود هستند. یکی از اجزای صورت که برای زیبایی بانوان بسیار اهمیت دارد، ابرو ها هستند.

 فیبروز ابرو

ابروهای پر و متقارن مسلماً از زیبایی خاصی برخوردارند. امروزه روش های مختلفی برای زیبا سازی ابروها وجود دارد، از جمله:

  • روش میکرو فیبروز ابرو
  • میکروپیگمنتیشن،
  • میکروفیزرینگ

که تمامی روش های ذکر شده دارای مزایا و معایبی می باشند. اما! در این مطالعه از یکی از بهترین روش ها، یعنی روش فیبروز ابرو صحبت خواهیم کرد.

مطالب مرتبط

سالن زیبایی پرنسس

فیبروز ابرو چیست؟

روش فیبروز ابرو، روشی شناخته شده و نوین در جوامع امروزی و کماکان در حال تغییر است. نام این روش از نام شرکت سازنده آن، فیبروز در صربستان گرفته شده است.

این نوع آرایش نیمه دائمی ابرو، با هاشور و سایه زدن ابروها به وسیله یک قلم برقی، رنگ های طبیعی مخصوص فیبروز و سوزن های مختلف و یکبار مصرف به صورت دستی انجام می شود.

هاشورها در جهت رویش موی ابرو ها کشیده می شوند. در برخی موارد! تمدید مجدد نیز باید صورت گیرد، که در این حالت 5 تا 6 هفته پس از جلسه اول، نیاز به مراجعه مجدد به کلینیک خواهید بود.

الگو فیبروز ابرو

الگوهای فیبروز ابرو:

 این روش دارای چند الگو می باشد، مانند:

  • آپراسپاین (هاشور بالای ابرو)
  • اسپاین3 (معروف به حالت تیغ ماهی)
  • اسپاین5 (معروف به هاشور ابروی آسیایی) 
  • اسپاین6 (معروف به هاشور ابروی کلاسیک)

زمان ماندگاری فیبروز  :

در ابتدای توضیحات باید بیان شود که این روش، بر روی ابروهای تاتو شده از قبل، جوابگو نیست. فیبروز ابرو روشی نیمه دائمی است. این روش بر اساس نوع پوست، مراقبت های بعد از انجام و … ماندگاری متفاوتی خواهد داشت.

بجز جنس پوست و …. اگر این روش به درستی انجام شود از یک سال تا 2 یا 3 سال نیز ماندگار خواهد بود و در صورت رضایت می توانید آن را تمدید نمایید.

نکته! اگر پوست چربی دارید زودتر از کسانی که پوست معمولی یا خشک دارند، باید برای تمدید مراجعه کنید.

مزایا و معایب فیبروز ابرو

مزایا و معایب فیبروز ابرو:

یکی از مزایای ذکر شده برای این روش را می توان، محو شدن جای هاشور، بدون تغییر رنگ و قرمز شدن آن بیان کرد. پاک شدن کامل هاشورها به مرور زمان خود یکی از مزایای بسیار خوب این روش می باشد.

شما عزیزان می توانید پس از گذشت زمان، حالت ابروی خود را به طور کلی بدون کمترین مشکلی تغییر دهید و در این حالت با فرآیند پاک کردن جای هاشور یا قرمزی آن، مواجه نخواهید شد.

رنگ های استفاده شده نیز یکی از مزایای قابل تامل برای سلامت پوست و بدن شماست. این رنگ ها فاقد فلزات سنگین بوده و برای بدن مضر نخواهند بود.

مراقبت های پس از انجام فیبروز چیست؟

متخصصانی که عمل فیبروز را انجام می دهند بایستی شما عزیزان را در جریان مراقبت های پس از آن نیز قرار دهند. آنها به طور حتم پمادی را معرفی می کنند که روزی یکبار از آن استفاده کنید.

همچنین شما عزیزان باید در طول یک هفته پس از فیبروز، ابروهای خود را خشک نگه دارید و از آب زدن مداوم و ماندن عرق روی آنها، جلوگیری کنید.

این روش دارای عوارض خاصی نمی باشد، اما! اگر همچون روش های دیگر مراقبت ها به درستی انجام نگیرد امکان عفونت در ناحیه ابرو وجود دارد.

 

 

 


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonرزرو وقت با تعیین وقت قبلی در این ایام کلیک