ویژگی های یک آرایشگاه و سالن زیبایی در پیروزی ، جمهوری ، ولی عصر و سایر مناطق پرجمعیت تهران

ویژگی های یک آرایشگاه و سالن زیبایی در پیروزی و ولی عصر و سایر مناطق پرجمعیت تهران با ویژگی های که یک سالن زیبایی در مناطق کم جمعیت تر متفاوت خواهد بود . برای ملموس شدن مطلب خیابان پیروزی یا همان فرح آباد پیشین را در نظر بگیرید. این خیابان یکی از شلوغ ترین و قدیمی ترین خیابان های تهران است.خیابان پیروزی محله های کوچک و بزرگی را به هم مربوط ساخته است .

علاوه بر آن وجود پایگاههای نظامی و خانه های سازمانی در اطراف این خیابان تنوع فرهنگی بسیاری را از مناطق مختلف کشور به وجود آورده است .

شماره تماس با سالن زیبایی و ارایشگاه پرنسس

۰۲۱۷۷۷۰۸۴۱۴

لذا بررسی ویژگی های یک آرایشگاه و سالن زیبایی در پیروزی با توجه به بافت جمعیتی زیاد ، با مردمانی از سلایق مختلف شاید نمونه خوبی برای بررسی باشد. مسلما هر آرایشگاه و سالن زیبایی در پیروزی با خواسته های خدماتی متنوعی روبه رو خواهد بود که این خود حجم متنوعی از خدمات آرایشی را خواهد طلبید. علاوه بر ارائه این خدمات نظیر ارائه اکستنشن درجه یک مو ، کراتین مو، هات بگ و اپیلاسیون و … بایستی در اسرع وقت و با رعایت کیفیت بتواند در حداقل زمان ممکن پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشد.

 

داشتن کادری مجرب با سرعت العمل بالا و در اختیار داشتن فضای کافی در خیابان شلوغی مانند پیروزی امری بدیهی برای هر آرایشگاه و سالن زیبایی در پیروزی است.

 

ارائه مشاوره ها و راهکردهای خدماتی متناسب با حال مشتریان

 

یک آرایشگاه و سالن زیبایی در پیروزی ، علاوه بر داشتن ملزومات و ابزارهای آرایشی و بهداشتی بایستی دارای کادری آگاه به جزئیات تمامو موارد آرایشی برای پاسخگویی به مشتریان خود باشد. زیرا که مسلما کادر سالن زیبایی با  سوالاتی از قبیل چه نوع اپیلاسیونی مناسب است ؟ یا اینکه ویژگی های یک اکستنشن درجه یک چیست ؟ اصلا چرا باید کراتین مو انجام دهیم ؟ و یا اینکه چگونه با آرایش کم زیبا شویم ؟ و … روبه رو خواهند شد

 

بنابراین کادر یک آرایشگاه و سالن زیبای در پیروزی ، علاوه بر مهارت انجام امور آرایشی باید بتوانند پاسخگوی سوالاتی از این دست باشند. حتی در صورت امکان پزشکان و متخصصان پوست و زیبایی حاذق منطقه را شناسایی و  آنها را به افراد نیاز به معالجه معرفی کنند.

 

لزوم آشنایی پرسنل با لوازم آرایشی اصل و درجه یک

 

یک آرایشگاه و سالن زیبایی در پیروزی ، باید کادری مجرب در شناسایی لوازم آرایشی درجه یک و اصل داشته باشند. زیرا به کار بردن لوازم آرایشی درجه یک و اصل نه تنها سلامتی کارکنان سالن را کمتر تهدید می کند . بلکه باعث رضایتمندی و خشنودی مشتریان خواهد گردید. و این خود باعث افزایش مشتریان سالن زیبایی و آرایشی در کوتاه مدت خواهد شد.

 

صبر و بردباری کارکنان در برخورد با مشتری

 

هر آرایشگاه و سالن زیبایی در پیروزی ، باید بداند که با طیف وسیعی از فرهنگ ها و افراد با تیپ های شخصیتی مختلف روبه روست . بعضی از این افراد شاید رفتار وسواس گونه بهداشتی داشته باشند ، برخی کم طاقت باشند و برخی دغدغه های خانه داری و یا مربوط به شغلشان را داشته باشند. لذا مدیریت یک آرایشگاه و سالن زیبایی در پیروزی باید کادر و پرسنل خود را به همه این امور واقف کرده ، همواره در جهت رضایتمندی همراه با حس احترام را در مشتریان ایجاد نماید.    


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *