ساق پای زیبا با اپیلاسیون پرنسس

ایا تابحال در عکس ها و یا مهمانی ها افرادی را دیده ار که ساق پایی براق و زیبا دارند اما هیچ وقت راز آنها را شاید درک نکرده باشید. یکی از موارد مهمی که باعث شادابی پوست میشود مواد و کرم هایی است که بعد از اپیلاسیون باید اسفاده شود جز این مواردی دیگری هم هستند که اگر رعایت کنید شما هم ساق های خیره کننده خواهید داشت.

راه های داشتن ساق پایی زیبا

ساق پا زیبا

از بین بردن موهای زائد پا نیز می تواند نقش مهمی را در زیبائی و یا بدفرمی پاها داشته باشد. اگر از موم، اپیلاتور و یا تیغ استفاده می کنید، از محصولاتی استفاده کنید که مطمئنید با پوست پاهای شما سازگاز است. اگر از تیغ استفاده می کنید، زمان زیادی راصرف آن کنید و با دقت این کار را انجام دهید. مهمترین صدمات استفاده از تیغ خراش و بریدگی است. هنگام استفاده از تیغ، عجله را کنار بگذارید، چرا که عجله باعث به وجود آمدن صدمات و بریدگی های عمیقی روی پوست خواهد شد و ظاهر بسیار بدی را به آن خواهد داد.

وکس و موزدایی موهای زائد در تهرانپارس

 

سومین راه: هنگام استحمام، پوست پای خود را به آرامی با یک پاک کننده ماساژ دهید. همیشه از پاک کننده ای استفاده کنید که حاوی ویتامین و مواد مرطوب کننده برای پوست شما باشد تا بتواند لایه های سلول های مرده پوست را برطرف کرده و محافظ خوبی در برابر نور خورشید باشد و پوست نرمی را به شما هدیه دهد. استفاده از لیف نیزبه شما کمک می کند که از شر لایه های پوسته پوسته شده و خشکی پوست خلاص شوید واز موهایی که زیر پوست رشد می کنند نیز راحت می شوید. استفاده از کیسه مخصوص حمام نیز باعث از بین رفتن سلول های مرده پوست می شود و ظاهری زیبا به پوست می دهد.

ساق پا

چهارمین راه: برای داشتن ساق پائی جذاب، زیبا و خوش فرم بهترین را ه این است که یاد بگیرید که پوست خود را مرطوب نگه دارید. از کرم های مرطوب کننده استفاده کنید که حاوی ترکیبات طبیعی مرطوب کننده سازگار با پوست شما باشند . نتیجه استفاده از چنین کرم هایی پوستی بانشاط، جذاب و در نتیجه پاهایی زیبا خواهد بود.

اپیلاسیون

پوست ساق پا ناحیه بسیار حساسی است که به راحتی دچار خشکی می شود. بنابراین در این ناحیه از مقدار بیشتری کرم استفاده کنید. انواع کرم های مخصوصی وجود دارند که باعث نرمی و لطافت پوست می شوند . چون دارای مواد نرم کننده ای هستند که رطوبت پوست را ساعت ها حفظ می کنند.

منبع:lifemag


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *