ترمیم و کاشت ناخن امروزه روشی بسیار مرسوم برای زیباسازی ناخن محسوب می‌شود. بانوانی که به زیبایی و جلوه دستان خود اهمیت میدهند؛ مدت‌هاست روش‌ترمیم و کاشت ناخن را در سالنهای معتبر که مطمئن هستند، تنها به فکر منافع خود نیستند انجام میدهند؛

زیرا خوب میدانند سالنهایی که به‌سلامت و زیبایی مشتری اهمیت نمیدهند و برای تأمین منافع مالی حداکثری خود، از مواد غیراستاندارد استفاده میکنند، به ضدعفونی کردن ناخنها اهمیت نمیدهند، دقت لازم را در هواگیری ناخنها ندارند، بهداشت را رعایت نکرده و تنها به‌ظاهر ناخن میرسند و حتی گاهی حوصله کافی در هنگام سوهان کشیدن ناخنها در هنگام ترمیم و کاشت ناخن به خرج نمیدهند.

توجه نمی‌کنند؛ مشتری به ناخنهای اصلی خود تا آخر عمر نیاز دارد، فقط میخواهند در هزینه ها صرفه جویی کرده، سود مالیشان بیشتر شود، چگونه ریسک ابتلا به قارچ‌ها و انواع بیماریهای پوستی واگیردار را در مشتریان خود افزایش داده و یا با کشیدن سوهان بیش‌ازحد، موجب ترک خوردن ناخن مشتری میشوند. درنهایت بانویی که برای افزایش زیبایی خود از ترمیم و کاشت ناخن کمک گرفته با ناخنهای آسیب‌دیده، سرخورده میشود.

کشات و ترمیم ناخن

سالن تخصصی زیبایی ناخن پرنسس

کاشت و ترمیم ناخن در دستان؛ همانند آرایش چشمها در صورت عمل میکند. آرایش خوب چشم بر زیبایی و جذابیت چهره میافزاید و ترمیم و کاشت ناخن بر دل‌فریبی دستان شما. تنوعی که در طرح و رنگ ناخنها ایجاد میشود، گویی طبیعت را مهمان دستان شما میکند. زیبایی همیشه اعتمادبه‌نفس را در انسان بالا میبرد. توجه کردهاید؛ وقتی ناخنهایتان نامرتب هستند، شکسته و یا کج شدهاند، چه قدر دستانتان در نظر شما نازیبا جلوه میکنند و این حس نازیبا بودن چه بلایی سر اعتمادبه‌نفستان میآورد؟ باور میکنید؛ احساسها واگیردار هستند، وقتی ما از خودمان ناراضی هستیم این حس به دیگران نیز منتقل میشود؟

هدف و رسالت ترمیم و کاشت ناخن مبارزه با همین حس است. مبارزه با حس نازیبایی در بانوانی که خداوند زیبا و زیبا دوست، ذاتاً زیبا آفریده است. اصلاً زیبایی مختص زنان است و هرچه در جهان آفریده‌شده است، در دست‌زنان وس  زیبایی ناخن دستیلهای برای مشاطه دادن است. آری ترمیم و کاشت ناخن به وجود آمده تا شمایی که رشد ناخنهایت کند است مجبور نباشی؛ روزهای زیادی خود را عذاب بدهی تا ناخنهایت به‌اندازه‌ای برسند که با آراستن آن با طرح و رنگی که دوست داری، حس خوشحالی و آرامشت را به دنیا تقدیم کنی. زنان، خوشحال و آرام که باشند به دستانشان میرسند، به ناخنهایشان لاک میزنند، چون بوم نقاشی، بر روی آن نقاشی میکنند؛

 

اما وای به‌روزی که زنی مستأصل و ناآرام باشند، با ناخنهای خود چه میکند.

جویدن ناخن ها و تاثیر آن روی زیبایی ناخن

ناخنهای جویده نشان از درون ناآرام زنان دارد و چه قدر برایشان غم‌انگیز است، وقتی مردم به ناخنهای آنان زل میزنند. شاید آن‌کسی که بار اول به فکرترمیم و کاشت ناخن افتاده است، خودزنی بوده که ناخنهای جویدهاش آزارش میداده، زنان وقتی آزار میبینند، دنبال رنگ و لعاب میگردند تا درونشان را پنهان کنند و او فقط خواسته با این روش درون متلاطم خود را از همه دنیا پنهان کند.

زیبایی ناخن دست

شاید هم او زن مسنی بوده که دلش هنوز هم هوای جوانی داشته، او میدیده است که ناخنهای زیبای دوران جوانیش بعد از سال‌ها و شستن و نظافت، کج و نازیبا شدهاند، دیگر خجالت میکشیده با آن دستان، دستان معشوقه دوران جوانیش را نوازش کند. دلش زیبایی خواسته و با ترمیم و کاشت ناخن با جمله مرگبار دیگر از ما گذشته مبارزه کرده است و شاید هم نقاش جوانی بوده که خواسته با ترمیم و کاشت ناخن بر انگشتان معشوقهاش، رنگ و زیبای و زندگی را برای همیشه تقدم او کند.

ناخن دست

شما هرکسی که باشید و با هر قصدی بخواهید اقدام به ترمیم و کاشت ناخن کنید؛ ما در سالن زیبایی پرنسس در تهران‌پارس، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا سلامتی و زیبایی ناخنهای شمارا با بهترین مواد و بهروزترین روشها و خلاقانهترین طرح‌ها تأمین کنیم.

دسته‌ها: ناخن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *