کاشت ناخن روش و طرح جدید 

روشهای کاشت ناخن ، امروزه در قالب ۱۴ متد به مشتریان در سالنهایی که اطلاعات به‌روز دارند و مهارتهای لازم را کسب نموده و مواد باکیفیت و امکانات مناسب استفاده میکنند، معرفی میگردد که بنا بر شرایط مشتری و علاقه او با مشورت ناخن کار حرفهای در سالنهای معتبر، یکی از این روشها به‌کاربرده می‌شود؛ بنابراین درصورتی‌که به‌سلامت و زیبایی خود اهمیت میدهید؛

کاشت ناخن در تهرانپارس سالن زیبایی پرنسس

سعی کنید به سالن معتبری مراجعه کرده و قبل از انتخاب کورکورانه و یا صرفاً بر اساس قیمت، درباره هرکدام از روشهای کاشت ناخن اطلاعات کافی را کسب کرده و مناسبترین روش را انتخاب کنید. سلامتی و زیبایی شما به‌عنوان یک بانوی شرقی به هم عجین شده است و البته در شرایط اقتصادی جامعه، باید روشهای کاشت ناخن انتخابی شما مقرون‌به‌صرفه باشد.

سالن زیبایی تهرانپارس برترین سالن برای کلیه خدمات زیبایی و بهداشتی

کاشت ناخن روش و طرح جدید

 

محبوبترین و ارزانترین ناخنهای مصنوعی کاشت پرنسس

ما در سالن زیبایی پرنسس سعی داریم از محبوبترین روشهای کاشت ناخن برای معرفی به شما استفاده کنیم.

محبوبترین روش از روشهای کاشت ناخن روش پودری است که ۸۰ درصد متقاضیان کاشت ناخن آن را انتخاب میکنند؛ این روش در استحکام و زیبایی، در میان سایر روشهای کاشت ناخن خودنمایی میکند. به علت سوهان زدن جداگانه هر ناخن که زمانی حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم نیاز دارد، کسانی که زمان کافی برای ترمیم میتوانند صرف کنند روش پودری را استفاده کنند.

کاشت ناخن روش و طرح جدید

محبوب بعدی روش کاشت ناخن ژلهای است که در زیبایی حرف اول را میزند و در مناطق شرجی محبوبتر است و توجه ۱۵ درصد متقاضیان را جلب کرده است. کسانی که عادت به جویدن ناخن دارند، روش کاشت ناخن ژلهای را امتحان کنند. البته قابل‌ذکر است؛ استحکام روش پودری را ندارد.

از محبوب قدیمیها نباید چشم‌پوشی کرد؛ روش کاشت ناخن قالبی که با برجستگی زیبا و درخشش خود قلب بزرگ‌ترها را تصرف کرده بود، امروزه به علت احتمال بالای شکستگی و هواگیری، منزوی‌شده است.

روش کاشت ناخن اکلیل روش محبوبی است که امروزه کم طرفدار شده است.

جدیدترین و متنوعترین روشهای کاشت ناخن

از عجیبترین روشهای کاشت ناخن نباید غافل شد. روش کاشت ناخن آکواریومی؛ شما در ناخن انگشت خود آکواریوم کوچک و زیبایی با جلوهای متحرک خواهید داشت.

از پرطرفدارترین روشهای کاشت ناخن در دنیا روش میکس است که از ترکیب روش پودری و استفاده از تاپ شان استفاده کرده تا شمارا با استحکام و درخششی فوقالعاده غافلگیر کند.

کاشت ناخن روش و طرح جدید

برای آنان که نمیخواهند هیچگونه مواد حساسیتزا برایشان استفاده شود، روش فیبر یا گیاهی توصیه میشود.

روش فوقالعاده دیگری که میخواهیم به شما معرفی کنیم؛ روش کاشت ناخن فرنچ یا فرنچ دائمی است که ایجاد خط لبخند زیبا و فرنچ عالی در قسمت فرنچ ناخن، ارمغان این روش است.
از روشهای کاشت ناخن پودری، روش مرمریت روشی است که با استفاده از سنگریزههای بسیار براق و زیبا، زیبایی عجیبی در ناحیه فرنچ ناخن به نمایش می‌گذارد.

 

روش جذاب دیگر، روش هایلایت هست که از دورنگ استفاده می‌شود؛ به‌طوری‌که مرز مابین رنگها مشخص نباشد.

روش بعدی روش نادر سیلک است که از لایهای از ابریشم برای چسباندن بر روی ناخن استفاده میکنند.

روش موقت، آخرین روشی است که بیان میکنیم؛ زیرمجموعه کاشت ناخن نیست، اما چون از تیپ گذاری به روش موقت بهره میجوید، جزو روش‌های کاشت ناخن بررسی میشود و برای مواقع ضروری استفاده میکنند.

درنهایت میگوییم؛ هر روشی که شما انتخاب کنید، ما در سالن زیبایی پرنسس واقع در تهرانپارس بامهارت و خلاقیت ناخن کار، با مواد باکیفیت، بهترین خدمات را درزمینهٔ کاشت و ترمیم ناخن، به شما ارائه خواهیم داد.

دسته‌ها: ناخن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *