رنگ مو یکی از مهمترین مواردی است که در زیبایی ظاهر خانم ها تاثیر بسیار می گذارد، تغییر رنگ مو از رنگ های تیره به روشن و یا کلاسیک به فانتزی می تواند تغییرات بسیاری در ظاهر شما ایجاد کند. علاوه بر رنگ موی ساده تکنیک های زیبایی مانند مش، آمبره و سامبره می تواند به زیبایی و تفاوت موهای شما را چند برابر کند. برای انتخاب رنگ و مش طبیعی باید به مواردی مانند رنگ پوست و چشم و کیفیت مواد استفاده شده دقت کنید.

مش کردن مو چیست:

در مرحله اول از رنگ و مش طبیعی مو باید ابتدا رنگ قبلی مو را بردارید. اصطلاحا به این روش در آرایشگری دکلراسیون یا دکلره کردن مو گفته می شود. برای این کار در ابتدا پودر دکلره و اکسیدان ۹یا ۱۲ درصد را با هم ترکیب  کرده و از پشت سر و بخش پایینی مو شروع به رنگ زدن کنید. توجه داشته باشید که شماره اکسیدان به جنس موهای شما بستگی دارد به طوری که اگر مو ظریف باشد از اکسیدان ۹ درصد و اگر جنس آنها ضخیم باشد، از اکسیدان ۱۲ درصد استفاده کنید. مدت زمان لازم نیز  برای رنگ گرفتن موها به جنس و مقاومت مواد استفاده شده بستگی دارد اما در حالت کلی این زمان بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه طول می کشد. به این شکل رنگدانه های مو از ساختمان مو خارج شده و روشن تر می شوند. توجه کنید برای حفظ سلامت موهای خود رنگ و مش طبیعی با بهترین مواد خارجی و در سالن های با کیفیت و عالی انجام دهید.

رنگ و مش موی سر

انواع روش های رنگ و مش طبیعی:

رنگ و مش طبیعی مو انواع مختلفی دارد مانند رنگ و مش به وسیله فویل، کلاه و شانه. یکی از پر طرفدارترین و بهترین روش ها رنگ و مش به وسیله ی فویل است که در آن موها را با فویل لایه لایه جدا از هم رنگ می کنند، برای موهای لطیف و نرم که کوتاه هستند و یا خیلی بلند نیستند رنگ و مش به وسیله کلاه استفاده می شود زیرا اگر مو بلند یا وز باشد در هنگام در آوردن مو به وسیله ی قلاب دچار درد شدیدی می شود. رنگ و مش طبیعی به وسیله ی شانه برای موهای مجعد، نازک و نرم مناسب نبوده  و بهتر است این روش را روی رنگ موهای بلوند تیره انجام دهید.

انتخاب سالن زیبایی برای رنگ و مش طبیعی مو:

موها یکی از حساس ترین بخش های صورت و بدن هستند  که انتخاب مواد بی کیفیت تا حد زیادی سلامت و زیبایی آن را از بین می برد. همانطور که بسیاری از خانم ها می دانند در صورتی که مواد دکلره مناسب نباشد یا تنها چند دقیقه مواد بیش از حد مورد نیاز روی موها بماند باعث سوختگی و آسیب رسیدن به موها می شود. همچنین در صورتی که آرایشگر مهارت کافی در کار خود نداشته باشد رنگ موها به رنگ های مثل نارنجی تغییر داده می شود. رنگ و مش طبیعی مو باید با دقت کافی انجام شده تا ظاهری زیبا و طبیعی به موها بدهد.

سالن زیبایی پرنسس یکی از بهترین سالن های زیبایی در تهرانپارس است که رنگ و مش طبیعی با بهترین مواد خارجی در نهایت زیبایی و کیفیت برای شما انجام میدهد. با رنگ و مش طبیعی با بهترین مواد خارجی در این سالن زیبایی ظاهری متفاوت و جذاب به خود هدیه دهید.

 

دسته‌ها: رنگ و مش مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *