داشتن مژه هایی حالت دار، فر، پر و بلند تاثیری بسیاری در زیبایی و گیرایی چشم دارد و از آنجا که ممکن است مژه ی بسیاری از خانم ها همه ی این ویژگی ها را نداشته باشد امروزه روش های بسیاری مانند لیفت مژه و اکستنشن مژه برای داشتن مژه هایی زیبا برای خانم ها وجود دارد.

لیفت مژه و اکستنشن مژه:

لیفت مژه تاثیری مانند ریمل برای چشم و مژه دارد که با مواد گیاهی انجام می شود و برای بلندتر شدن و حالت گرفتن و همچنین مشکی تر و پر حجم تر نشان دادن مژه انجام می شود.

اکستنشن مژه برای داشتن مژه هایی پرتر و بلندتر از طریق گذاشتن اکستنشن مصنوعی در بین مژه ها انجام می شود، و با انجام این روش به نظر می آید همیشه مژه ها ریمل دارند و به دلیل خطی که ایجاد می شود نیازی به کشیدن خط چشم نیست. جنس اکستنشن ها اصولا از ابرشیم، موی سمور و موی انسان است. که برای این کار از چسب های مخصوص بر روی نوار داخلی مژه استفاده می شود و بعد آن ها را بین مژه ها قرار می دهند.

اگر در شرق تهران هستید پیشنهاد ما بهترین مرکز لیف و اکستنشن یعنی پرنسس با سالها تجربه میباشد.

در غیر این صورت میتوانید لیفت ارایشگاه های معبر در زمینه لیفت و اکستنشن مژه در صفحه لیست ارایشگاه های اکستنشن و مژه پیدا کنید.

روش انجام لیفت مژه به این صورت است که ابتدا مژه را از وجود هر نوع آلودگی و آرایش و چربی پاک می کنند و می توان از تقویت کننده های مژه نیز استفاده کرد و بعد طول مژه را افزایش داده و آن را خمیده و حالت دار به سمت گوشه های چشم یا به سمت بالا با توجه به سلیقه فرد می کنند که به وسیله سرم مخصوص لیفت انجام می شود. مرحله ی بعدی تثبیت حالت و فری مژه و پر کردن ساقه ی آن با کراتین است و مجددا ویتامینه کردن مژه و بعد مشکی کردن مژه ها برای پر حجم نشان دادن با رنگ دانه های مخصوص و دوباره نوبت تثبیت کردن حالت و رنگ مژه ها با سرم های مخصوص است. لیفت مژه در واقع روشی شیمیایی نیست و به مرور زمان باعث تقویت مژه و داشتن مژه هایی پر و زیبا می شود.

 

تفاوت لیفت مژه و اکستنشن مژه:

 

در لیفت مژه نیاز به ترمیم و مراقبت خاصی نیست و ماندگاری آن ممکن است دو ماه طول بکشد که بستگی به نوع مژه ی فرد دارد، و حالتی طبیعی دارد و به دلیل استفاده از مواد طبیعی و گیاهی باعث تقویت مژه ها می شود و حتی میتوان گفت نقش درمانی دارد و مناسب افرادی است که مژه های کم رنگ و کوتاه و بی حالت دارند. در روش اکستنشن مژه ممکن است چند روز یک بار نیاز باشد به آرایشگاه جهت ترمیم مژه های افتاده مراجعه شود و یکی از معایب این روش افتادن مژه های طبیعی خود فرد به همراه اکستنشن در بیشتر مواقع است و به مرور زمان ممکن است باعث کم پشت شدن و ریزش و ضعیف شدن مژه ها شود. در هنگام شستشوی صورت و خواب در اکستنشن مژه ممکن است مژه ها بهم بریزد و یا بهم بچسبد و حالت آنها تغییر کند و همچنین در هنگام مالش چشم مژه ها ممکن است شکسته یا کنده شود اما در لمینت مژه، مژه حالت خود را حفظ کرده و دچار این مشکلات نمی شود و حتی رشد مژه ها را بیشتر و بهتر می کند و تنها مشکلی که ممکن است در هنگام لمینت مژه به وجود آید تورم و قرمزی چشم در صورت حساس بودن چشم است.

دسته‌ها: مژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *