دست های زیبا به ناخن های زیبا بسیار مرتبط است. اگر ناخن های یک خان در یک مهمانی زیبا نباشد حتی جواهرات و طلایی که به دست کرده ممکن است تحت تاثیر قرار بگیرد. به همین دلیل است که این روز ها بسیاری از خانم ها به دنبال داشتن ناخن های زیبا هستند که میتوانید در مقاله داشتن ناخن های طبیعی این مورد را دنبال کنید.

کاشت ناخن

برای کاشت ناخن ابتدا ناخن شما به وسیله دستگاه تراشیده میشود تا تنها لایه ای نازک از ناخن باقی بماند
نازک کردن ناخن به این دلیل است که ناخن که قرار است کاشته شود طبیعی تر باشد و شبیه ناخن معمولی باشد. اما تفاوت جنس ناخن های کاشته شده هم به نازک بودن و طبیعی بودن انها بر میگردد;هر چه ناخن های کاشته شده نازک تر باشد طبیعی تر جلوه خواهند کرد

کاشت ناخن طرح دار شرق

ترميم با استفاده از مواد درجه يك در سريع ترين زمان ممكن است ناخن شكسته كل استايل ناخن هاي ديگر شما را بهم بريزد اصلا نگراني نداشته باشيد شما به راحتي ميتوانيد با يك ترميم راحت به ناخن هاي زيباتري از قبل داشته باشيد
ناخن های زیبا برای همه خانم ها اروزیی است که البته ممکن است زمان و شرایط بلند کردن و رسیدگی به ان را هر کسی نداشته باشد به همین دلیل است که خیلی از خانم ها به کاشت ناخن روی  میارن در این بین باید از مواد و جنس ناخن های کاشته شده مطمئن شد تا مقاومت و زیبایی خوبی داشته باشد
در سالن زیبایی پرنسس در شرق تهران زیر نظر ماهر ترین افراد ناخن های زیبا کاشته و یا ترمیم مشود قیمت مناسب هم عامل دیگری است که پرنسس را چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ قیمت سر زبان ها انداخته است
 کاشت ناخن در شرق

۱٫ کاشت ناخن پودری یا اکرلیک

این نوع کاشت در رده نخست کاشت‌های ناخن می‌باشد و به قولی کاشت مادر محسوب می‌شود و سایر کاشت‌های ناخن از این نوع کاشت گرفته شده است. کاشت پودری به علت دوام و استحکام زیاد طرفدار بیشتری دارد. این نوع کاشت نسبت به نوع دیگر کاشت (کاشت ژله‌ای) از ماندگاری بیشتری برخوردار می‌باشد. بادوام، مستحکم، بدون شکستگی، بدون هواگرفتگی و ظریف می‌باشد و برخلاف کاشت ژله‌ای با آب و هوای خشک سازگاری داشته و هزینه کمتری دارد.

 کاشت پودری برای چه کسانی مناسب است؟

  • پیشنهاد ما به شما جهت انتخاب نوع کاشت بر حسب کار و مشغله شما متفاوت است. اگر شما شخصی هستید که کارها را با عجله انجام می‌دهید برای شما کاشت به روش پودر (اکرلیک) پیشنهاد می‌شود. ناخن اکریلیک از لحاظ مقاوم بودن قوی هستند با این حال اگر بیش از حد فشار بر روی آنها اعمال شود می‌شکنند. پس لازم است در هنگام انجام کارهایی مانند کار با ابزار، باغبانی و کار با مواد شیمیای همیشه از دستکش استفاده کنید. در ضمن استفاده روزانه از کرم و روغن‌های نرم کننده بر روی ناخن و اطراف آن باعث می‌شود ناخن‌های سالم و با لطافتی داشته باشید.
کاشت ناخن، عکس کاشت ناخن، انواع کاشت ناخن، عوارض کاشت ناخن
۲٫ کاشت ناخن ژله‌ای
کاشت ژله‌ای به نسبت کاشت پودری نازک‌تر، واقعی‌تر و ظریف‌تر است و در عین حال گرانتر از کاشت اکریلیک می‌باشد. این کاشت با آب و هوای شرجی و مرطوب سازگاری بیشتری دارد و دوام و ماندگاری آن در هوای مرطوب بیشتر است و برای افرادی که هر روز هوای خشک را تجربه می‌کنند توصیه نمی‌شود و به طور معمول این نوع کاشت در هوای خشک ترک برمی‌دارد. در این روش مواد ژل به صورت آماده قابل خریداری شده و آن را بعد از مواد ضدقارچ روی ناخن می‌گذارند و در دستگاه یووی قرار می‌دهند تا خشک شود.
 ناخن ترمیم در ارایشگاه
  • کاشت ژله‌ای برای چه کسانی مناسب است؟
  • اگر شما در آب و هوای مرطوب و شرجی زندگی می‌کنید، ناخنی ظریف و براق می‌خواهید، از حساسیت یا ناراحتی تنفسی (آسم) رنج می‌برید و اگر بدون استفاده از دستکش شستشو زیادی در روز انجام می‌دهید، می‌توانید بدون هیچ ضرری از کاشت ژل استفاده کنید.
  • هر چند که باید این نکته را ذکر کنیم که توانایی‌های یک ناخن کار حرفه‌ای و موادی که برای کاشت ژله‌ای استفاده می‌کند می‌تواند کاشت ژله‌ای را ماندگارتر کند جدا از اینکه آب و هوای محیط زندگی شما خشک باشد یا مرطوب. با این حال کاشت ژله‌ای با اولویت اینکه ماندگاری بالایی داشته باشد، انتخاب خوبی برای خانم‌هایی که در مناطقی با آب و هوای خشک زندگی می‌کنند نیست.
۳٫ کاشت ناخن قالبی
در این نوع از کاشت مواد را داخل قالب ناخن مصنوعی می‌گذارند تا شکل آن را به خود بگیرد. بعد ابتدا مواد ضد قارچ را روی ناخن می‌زنند و بعد قالب را روی ناخن فشار می‌دهند تا مواد روی ناخن خشک ‌شود بعد از چند دقیقه ناخن مصنوعی را برمی‌دارند. در این نوع کاشت دیگر سوهان‌کشی نمی‌شود و از چسب ناخن هم استفاده نمی‌شود
این نوع کاشت راحت‌ترین نوع کاشت و در عین حال بی‌کیفیت‌ترین است. در این نوع کاشت به دلیل اینکه عمل سوهان‌کشی انجام نمی‌شود بعد از مدت کوتاهی به‌اصطلاح ناخن هوا می‌گیرد و جمع شدن هوا زیر ناخن کاشت یکی از مهم‌ترین دلایل برای به وجود آمدن قارچ است. در این نوع کاشت باید مراقب بود تا ناخن‌ها کمترین تماس را با آب داشته باشند.
  • کاشت ناخن قالبی برای چه کسانی مناسب است؟
  • معمولا کاشت قالب به افرادی که زمان کمتری برای رسیدگی به ناخن‌های‌شان دارند توصیه می‌شود. این نوع کاشت زمان کمتری نیاز دارد، به سوهان‌کشی نیاز ندارد و نظم بسیار خوبی بین کاشت ۱۰ انگشت ایجاد می‌کند.
  • کاشت ناخن قالبی برای چه کسانی مناسب نیست؟
  • این نوع کاشت به افرادی که ناخن‌های پراکنده و یک شکل ندارند اصلا توصیه نمی‌شود. به دلیل قالبی بودن این نوع کاشت باید تمام ناخن‌های دو دست یک شکل باشند در غیر این‌ صورت کاشت به شکل مرتبی انجام نخواهد شد. به دلیل ضخیم بودن کاشت، کار از حالت طبیعی خود خارج می‌شود. این نوع کاشت را می ‌توان روی انگشت‌های استاندارد کار کرد. نکته مهم این است که احتمال هوا گرفتن این کاشت بیشتر است. دوام و ماندگاری کمتری دارد و در مقایسه با روش‌های دیگر مواد بیشتر مصرف می‌شود و از آنجا که در این نوع کاشت باید کمترین تماس را با آب داشت، خانه‌دارها از انتخاب این نوع کاشت پرهیز کنند.
به‌طور کلی بهترین شیوه کاشت پودر با قلم است زیرا شما می‌توانید انواع ناخن‌‌ها را به‌ راحتی کاشت کرده و مشکلات ناخن را برطرف کنید. همچنین محکم‌تر و مقاوم‌ تر از کاشت قالب است و کمتر هوا می‌گیرد و شما به راحتی می‌توانید فرم مورد نظر خود را به آن بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *