تاتو ابرو

آیا به زیباتر دیده شدن و حفظ تقارن چهره خود دقت کرده اید؟

تاتو ابرو

ابروان یکی از اجزای مهم صورت، برای زیباتر دیده شدن، هستند، اما گاه! نواقصی کوچک در زیبایی آنها تاثیر می گذارند. امروزه، روش های مختلفی برای رفع نواقص و نامتقارن بودن های ابرو وجود دارد. خدماتی که برای ابروها انجام می شود، در کل، با نام تاتوی ابرو شهرت دارند. پیشتر، بر روی بدن و رفع نواقص ابرو از روش رایجی چون تاتوی معمولی یا تاتوی ساده استفاده می شد.

این روش با استفاده از دستگاه هایی مخصوص انجام می گرفت و با قرار دادن رنگ در اعماق پوست، طرح ابرویی، تقریباً دائمی ایجاد می شد. البته این روش مسلماً برای افرادی که ابروی بسیار کم پشت دارند و یا می توان گفت ابرو ندارند، بسیار روش مناسبی می باشد.

اما امروزه تاتوی ابرو، دارای زیر مجموعه گسترده ای می باشد. مانند هاشورها، میکروپیگمنتیشن، میکروبیلدینگ، فیبروز ابرو، شیدینگ و … که تمامی روش های مختلف تاتو ابرو با گذر زمان، براساس مکان جغرافیایی هر فرد، فرهنگ و شرایط سلیقه ای او مورد استقبال قرار گرفته است.

تاتو ابرو

مطالب مرتبط

هاشور ابرو در شرق تهران قیمت مناسب با کیفیت و بهداشتی

آرایشگاه پرنسس شرق تهران

تاتوی ابرو چیست؟

اصولاً افراد با توجه به شناختی که از چهره خود دارند، می توانند برای نوع تاتو روی صورتشان تصمیم بگیرند، اما متخصصین! در روش های جدید، با اندازه گیری نسبت های مناسب صورت، شما عزیزان را با بهترین مدل ابرویی که می توانید داشته باشید، آشنا می کنند.

تاتو ها یا به صورت ساده انجام می شوند، که با پر شدن ناحیه مشخص شده انجام می گیرد و یا به وسیله هاشور نواقص آنها بر طرف می شود. البته می توان به کلی ابروان را هاشور زد. لازم به ذکر است که! در حالت هاشور زده، ابروها فرم طبیعی تری خواهند داشت.

تاتو بسته به روش انتخابی شما عزیزان، معمولا در ابتدا کمی تیره خواهد بود و پس ازچند روز یا چند هفته (حداکثر تا 2 هفته) رنگ اصلی آنها مشخص می شود.

مقایسه انواع روش تاتو:

در روش سنتی و قدیمی، کل حجم ابرو، با رنگ پر می شود، در روش های نوین تاتو، از سایه یا خطوطی با نام هاشور برای طبیعی تر جلوه دادن ابرو ها استفاده می کنند.

در روش های رایج سنتی، رنگ ها از کیفیت و نوع خوبی برخوردار نبوده و معمولا قابل تغییر نیز نیستند. اما در روش هایی که در حال حاضر استفاده می شود، با تغییر نوع رنگ ها و تفاوت در نوع اجرای آنها، شما می توانید بعد از مدت چند ماه یا کمتر از 2 سال حالت ابروی خود را تغییر دهید.

تاتو ابرو

تاتو ابرو

مراقب های پوست صورت بعد از انجام تاتو ابرو  چیست؟

  • عدم شست و شو پوست صورت در مدت زمان مشخص شده
  • عدم قرارگیری در مقابل تابش مستقیم نور آفتاب
  • استفاده از پماد مخصوص
  • مراقبت و عدم برخورد جسم تیز یا مالیده شدن اجسام به صورت، تا مدت محدود

همچنین، با توجه به اهمیت انجام تاتو، حتما بایستی این روش ها زیر نظر متخصصان زیبایی و در کلینیک های معتبر و استاندارد انجام شود، تا هم از عوارض ناشی از انجام تاتو در مراکز غیر معتبر جلوگیری شود و هم از پشیمانی عدم انجام صحیح تاتو در امان باشید.

 

اخطار! اگر دارای مشکل نقص سیستم ایمنی بدن هستید تاتو برای شما جزو گزینه های ممنوعه می باشد.

نکته: بانوان 3 روز قبل و 3 روز بعد از چرخه قاعدگی از انجام تاتو اجتناب کنند.

 

 

دسته‌ها: تاتو

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonرزرو وقت با تعیین وقت قبلی در این ایام کلیک