خدمات اپیلاسیون در تهرانپارس دارای مراکز بسیاری می باشد که یکی از حرفه ای ترین این مراکز سالن زیبایی و اپیلاسیون پرنسس است. شما با مراجعه به این سالن می توانید از بهترین خدمات آن بهره مند شوید. این مرکز مواد گیاهی و صد در صد بهداشتی را در انجام عملیات اپیلاسیون استفاده می کند. تا کمترین درد را احساس کنید.(اپیلاسیون در تهرانپارس شرق تهران)

برای تماس با ما میتوانید با شماره های زیر در ارتباط باشید

۰۲۱۷۷۷۰۸۴۱۴

۰۹۱۲۴۴۵۱۹۸۲

تهرانپارس نرسیده به میدان پروین خیابان مظفری

اپیلاسیون

اپیلاسیون یکی از روش های نوینی در از بین بردن موی زائد بدن می باشد که امروزه بسیار مورد توجه خانم ها واقع شده است. در این روش تمام موهای زائد بدن از ریشه کنده می شوند و به مدت طولانی می توانید پوستی عاری از هر گونه مو داشته باشید. روش های متفاوتی برای اپیلاسیون وجود دارد که استفاده از مومک داغ یکی از روش های پر طرف دار می باشد که در این روش موم را روی حرارت قرار می دهند تا به مایع تبدیل شود و سپس بر روی ناحیه مورد نظر مالیده و با استفاده از تکه پارچه ای در جهت رشد مو پاک می کنید. مومک سرد نیز یکی دیگر از روش های اپیلاسیون بوده که استفاده آن بسیار راحت و سریع می باشد. موم سرد از قبل روی نوار ها مالیده شده اند که کافی است آن را بر روی پوست قرار دهید و بعد از چند ثانیه آن را از روی پوست خود جدا کنید. به شما توصیه می شود که هنگام مراجعه به مراکز اپیلاسیون همراه خود دمپایی و حوله ببرید چرا که در صورت نیاز بتوانید با خیال راحت از آن ها استفاده کنید.

اپیلاسیون در تهرانپارس بهترین مواد

اپیلاسیون در تهرانپارس

امروزه با توجه به درخواست و نیاز خانم ها مراکز و سالن های اپیلاسیون بسیار پیشرفته و مدرنی در سطح تمام شهر های کشورمان به وجود آمده اند. خدمات اپیلاسیون در تهران پارس توسط سالن ها و مراکز بسیار متعددی انجام می شود که اپیلاسیون پرنسس در تهرانپارس یکی از این سالن ها می باشد که در حوزه کاری خود بسیار پیشرفته عمل می کند. در این سالن شما می توانید پوست بدن خود را به دست باتجربه ترین و حرفه ای ترین پرسنل اپیلاسیون بسپارید. اپیلاسیون در تهرانپارس به دلیل داشتن دسترسی بسیار خوب و راحت برای تمام مردم شهر و مردم این منطقه توانسته است مشتریان بسیار خوب و بالقوه  را جذب کند. شما با مراجعه به اپیلاسیون در تهرانپارس می توانید زیبایی بدن و پوست خود را تضمین کنید و برای مدت طولانی از دست موهای زائد بدن تان راحت شوید. در این مرکز، اپیلاسیون به صورت تمیز، سریع و بدون درد صورت می گیرد؛ و هم چنین بعد از انجام اپیلاسیون از لوسیون های بسیار خوش بو استفاده می کنند تا پوستتان سفت و نرم شود.

اپیلاسیون زائد پا در تهرانپارس

هزینه اپیلاسیون در تهرانپارس

هزینه اپیلاسیون در تهرانپارس بسیار مناسب می باشد. شما با انتخاب اپیلاسیون در تهرانپارس می توانید با قیمت بسیار مناسب و ارزان به زیبایی خود بیفزاید و پوستی بسیار لطیف و نرمی داشته باشید. سالن زیبایی پرنسس شرق تهران در تهرانپارس یکی از معتبرترین مراکز اپیلاسیون و زیبایی در منطقه است که هزینه اپیلاسیون در این مرکز زیبایی ۴۵ هزار تومان می باشد. شما می توانید قبل از مراجعه به اپیلاسیون در تهرانپارس با استفاده از شماره های تماس وقت اپیلاسیون گرفته و در زمان تعیین شده به آن جا مراجعه کنید. بهترین سالن اپیلاسیون در تهران پارس سالن زیبایی و اپیلاسیون پرنسس می باشد که شما با مراجعه به این سالن زیبایی می توانید از خدمات بی نظیر و فوق العاده ی آن بهره مند شوید.

اپیلاسیون در تهرانپارس پا با مواد طبیعی و گیاهی

خدمات و امکانات اپیلاسیون در تهرانپارس

از خدمات و امکانات اپیلاسیون در تهرانپارس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-اپیلاسیون کل بدن با مواد صد در صد بهداشتی

-استفاده از مواد گیاهی برای اپیلاسیون (که کم ترین آسیب را به پوست شما وارد می کند)

-دارای مجرب ترین و خوش اخلاق ترین پرسنل

-خدمات حرفه ای ناخن

-وکس صورت

-آرایش عروس

– سایر خدمات زیبایی و آرایشی

-محیطی بسیار تمیز و دل نشین


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *