1. عنوان
اکستنشن مو در تهرانپارس از چه مزایایی برخوردار است؟
  1. کلمه کلیدی اصلی
اکستنشن مو در تهرانپارس
  1. کلمه کلیدی مرتبط
انواع روش های نصب اکستنشن مو در تهرانپارس
  1. خلاصه محتوا
یکی از مهم ترین خدمات تمامی سالن های زیبایی اکستنشن مو می باشد که به روش های مختلفی انجام می شود. این روش برای بلند بودن، زیبا بودن مو بر روی سایر افراد انجام می شود. در این روش موهای مصنوعی را بر روی موهای طبیعی قرار می دهند و می چسبانند. این روش به ترمیم نیاز دارد و باید توسط متخصص انجام شود.

یکی از خدماتی که در سالن های زیبایی انجام می شود اکستنشن مو می باشد. اکستنشن مو از آن دسته اموری می باشد که بر روی مو انجام می شود و آن ها را سالم و پر نشان می دهد در واقع اکستنشن مو شامل موهای مصنوعی و طبیعی می باشد.

ارایشگاه زنانه تهرانپارس پرنسس

اکستنشن در واقع به موهای اصلی متصل می شود تا حجم و قد مو را بیشتر از آنچه هست نشان دهد. در واقع این روش مخصوص خانم هایی می باشد که علاقه مند به موهای بلند می باشند و موهای نازک و کم پشتی دارند.

 

انواع اکستنشن در سالن زیبایی پرنسس

انواع موی مصنوعی مورد نیاز در اکستنشن مو در کارخانه ها از پلاستیک و مشتقات آن تهیه می شود اما انواع طبیعی آن معمولا از هند وارد می شود. یکی از مهم ترین سالن های زیبایی مخصوص اکستنشن مو در تهرانپارس آرایشگاه فلورا می باشد که تخصص زیادی در این کار داشته که این سالن زیبایی علاووه بر خدمات گوناگون از جمله اصلاح صورت، عروس، گریم، کوتاهی مو….

 

 

اکستنشن مو یکی از مهم ترین خدمات آن می باشد. اکستنشن مو در تهرانپارس و در این سالن زیبایی به صورت کاملا تخصصی انجام می شود. برخی از سالن های دیگر که این فعالیت در آن انجام می شود عبارتند از: مرکز تخصصی اکستنشن مرسی، اکستنشن تارا، اکستنشن سحر، اکستنشن دیبا و…

انواع روش های نصب اکستنشن مو در تهرانپارس:

اکستنشن مو در تهرانپارس با استفاده از چسب کراتین در سالن های زیبایی انجام می شود که این چسب بی ضرر بوده و روش بسیار خوبی می باشد. اکستنشن مو در تهرانپارس با استفاده از رینگ انجام می شود برای افرادی که موهای نازک و کم پشت هم انجام می شود حال آنکه زیبایی آن کمتر می باشد.

 

 

در این روش رینگ واشری را در داخل یکی شاخه از موی مصنوعی قرار می دهند. دوخت مو یکی از این روش های اکستنشن مو می باشد که در این روش هیچ آسیبی به مو وارد نمی شود و به راحتی هر چه تمام می توان آن ها را از هم جدا نمود.

 

اکستنشن مو به روش لاینی یکی از سریع ترین روش های در انجام این عمل می باشد که در آن از چسب و رینگ استفاده نمی شود و باعث می شود که فرد خیلی زود از موهای بلند خود لذت ببرد.

اخرین مرحله اکستنشن

و در آخر اتصال حرارتی که یکی از روش های اکستنشن مو در تهرانپارس می باشد که در این روش نخست یک دسته باریک از موها جدا می شوند و در قسمت ریشه مو قرار می گیرند و موهای مصنوعی را به موهای طبیعی می چسبانند البته در این روش احتمال ریزش و آسیب جدی به مو بیشتر از سایر روش ها می باشد. نکته قابل توجه این است که اکستنشن مو با استفاده از موی طبیعی توجه بیشتر مخاطبان را به خود جلب می کند و قیمت این موها بالا می باشد و همچنین قابلیت رنگ، دکلره و هایلایت کردن را داراست. دوام موی طبیعی بستگی به میزان رشد موی شخص از ۳ماه تا ۶ماه می باشد، اما این روش باید هر ۴۵ روز یکبار توسط متخصص ترمیم شود.

 

به منظور تشخیص این روش چنانچه چند تار مو را با کبریت آتش بزنید از بوی آن مشخص می شود که آن تارهای مو طبیعی هستند یا مصنوعی.

ارتباط با پرنسس برای ارسال عکس های اکستنشن تضمینی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *