ارائه خدمات اصلاح ابرو و بند در آرایشگاه تهرانپارس همانطور که اطلاع دارید یکی از عناصر اصلی و حیاتیِ صورت، ابروها هستند که هم ساختار صورت را تشکیل داده و هم سبب تعادل در آن میگردند.

ابرو به تنهایی میتواند در لاغر یا چاق، پیر یا جوان نشان دادن صورت اثر بگذارد. از این رو شاهد مراجعهی زیاد افراد جهت اصلاح ابرو هستیم.

ما به شما اصلاح ابرو و بند در آرایشگاه تهرانپارس را پیشنهاد میکنیم که با بهره گیری از روشهای مختلف بنابر انتخاب شما و اصول اصلاح ابرو متناسب با رنگ مو و فرم و حالت صورت شما، به زیبا سازی و اصلاح ابروها میپردازد.

با ما همراه باشید تا با خدمات اصلاح ابرو و بند در آرایشگاه تهرانپارس بیشتر آشنا شوید.

وسایل مورد استفاده در اصلاح ابرو و بند

در اینجا اشارهی کوتاهی به وسایل مورد استفاده در اصلاح ابرو و بند در آرایشگاه تهرانپارس میپردازیم که عبارتند از:

موزن ابرو:

 

وسیلهای برقی که با قدرت و سرعت زیاد و در کوتاهترین زمان ممکن برای کوتاه کردن موهای بلند و از بین بردن موهای زائد، بخصوص برای افرادی که موهای پرپشت و بلندی دارند، استفاده میگردد.

قیچی:

 

به دلیل اینکه موزن ابرو قیمت بالایی داشته و برای افراد با موهای ابروی نازک و ظریف مناسب نمیباشد، این آرایشگاه استفاده از قیچی را توصیه میکند. البته داشتن قیچی در کنار موزن ابرو خود یک ضرورت است تا در صورت داشتن تنها یک موی بلند اضافی، بتوان با قیچی از بین برد.

تیغ:

 

از روشهای قدیمی برای اصلاح ابرو میباشد که امروزه نوع پیشرفتهتر آن برای کندن موهای زائد تمام صورت نیز استفاده میگردد. شما میتوانید اصلاح ابرو و بند در آرایشگاه تهرانپارس را با کمک تیغهای پیشرفته سفارش دهید.

برس دو طرفه:

 

جهت حالت دادن موهای ابرو به یک جهت تا عمل حذف و قیچی کردن موهای زائد آسانتر صورت گیرد. این وسیله از یک طرف برس مو و  از طرف دیگر شانهی ابرو میباشد.

موچین:

 

جهت فرم دادن به ابرو قبل از مراجعه به آرایشگاه استفاده میشود. البته استفادهی زیاد از حد آن توصیه نمیگردد و تنها در مواقع ضروری استفاده کنید.

برس گرد ابرو:

 

در این آرایشگاه از برس گرد یا اسپولی جهت برس زدن عمیق ابرو برای اصلاح کمک گرفته میشود تا شیوهی انجام کار را آسانتر سازد.

روشهای اصلاح ابرو و بند در آرایشگاه خوب تهرانپارس

روشهایی که جهت اصلاح ابرو و بند در آرایشگاه خوب تهرانپارس انجام میشوند شامل موارد زیر میباشند:

بند انداختن (Threading):

یکی از روشهای اصلاح ابرو و بند در آرایشگاه خوب تهرانپارس، استفاده از نخ کتان برای بند انداختن و رفع موهای زائد میباشد. مزیت این روش سرعت بالا، مدت اثر طولانی (تا 3 هفته) و دقت زیاد بوده که به ابروها کمک میکند تا بهتر و سریعتر رشد کنند. عیب این روش این است که برای افراد مبتدی بسیار سخت میباشد لذا اگر فرد مبتدی هستید میتوانید با مراجعه به آرایشگاه ما، با کیفیت زیاد این کار را انجام داده و حتی از ما آموزش بگیرید.

کندن مو با موچین (Tweezing):

دومین روش مورد استفاده جهت اصلاح ابرو و بند در آرایشگاه تهرانپارس استفاده از موچین میباشد. مهمترین مزیت این روش در دسترس بودن موچین و سادگی شیوهی انجام آن است. اما عیب این روش رشد مجدد سریع موهای کنده شده میباشد. لذا توصیهی ما به افرادی که مدل بوده یا نیاز به روشی با مدت اثر طولانی دارند این است که از این روش استفاده نکنند.

واکس اصلاح (Correction Wax):

از روشهایی که جهت اصلاح ابرو و بند در آرایشگاه تهرانپارس برای مشتریان عزیز صورت میگیرد، واکس اصلاح میباشد که نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد. با کمک وسایلی شبیه به چوب بستنی، واکس داغ شده را به ناحیهی مدنظر میمالیم تا مشابه خط ابرو شود. پس از آن نوار پارچهای روی آن قرار داده و بعد از گذشت مدت زمان معینی، پارچه با دقت زیاد برداشته میشود تا به پوست آسیب نرسیده و درد ایجاد نکند. مزیت این روش ایجاد پوستی نرم و رشد مجدد بسیار کند موها میباشد اما نمیتوان در خانه این روش را انجام داد.

خلاصهی مطلب:

اصلاح ابرو و بند در آرایشگاه خوب تهرانپارس با بهره گیری از سالها تجربه و لوازمی با کیفیت، محیطی آرام و دلنشین، با به همراه داشتن کادری مجرب و حرفهای آمادهی خدمت رسانی به مشتریان گرامی میباشد. تمامی قیمتهای درج شده در این آرایشگاه طبق نرخ مصوب اتحادیهی آرایشگران میباشد.

دسته‌ها: ابرو

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonرزرو وقت با تعیین وقت قبلی در این ایام کلیک