داشتن ابرویی پر و زیبا تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی چشم و خوش حالت نشان دادن آن ها دارد و حتی مدل ابرو با توجه به فرم صورت می تواند زیبایی شما را دو چندان کند، به اصطلاحی ابرو قاب چشم ها محسوب می شود. هاشور ابرو و تاتو یکی از روش هایی است که می تواند زیبایی شما را دو چندان کند و امروزه از آن بسیار استقبال می شود.

ابروهایی زیبا با هاشور ابرو و تاتو و روش انجام آنها:

از آنجایی که ابرو تاثیر خیلی زیادی بر جذابیت و زیبایی چهره دارد همه ی خانم ها دوست دارند ابروهایی پر و خوش فرم داشته باشند، هاشور ابرو یکی از روش هایی است که کار خانم ها را راحت کرده و برای کسانی که ابروهایی کم پشت و نازک دارند و ابروی آنها مدل و شکل خاصی  ندارد بسیار پرطرفدار است و دیگر نیاز به استفاده مداوم از مداد ابرو و سایه ابرو نیست که استفاده همیشگی از آنها نه تنها خسته کننده است بلکه باعث ریزش ابرو نیز می شود.

داشتن ابروهایی زیبا با هاشور ابرو و تاتو

به کلیه ی خدماتی که برای زیباتر و پرتر نشان دادن ابرو انجام می شود تاتو می گویند که انواع مختلفی دارد مانند هاشور ابرو، سایه ی ابرو و تاتو معمولی. در تاتو معمولی کل قاب ابرو را با رنگ های تیره پر می کنند و آنچنان ظاهر طبیعی ندارد.

 

برای هاشور ابرو بعد از انتخاب مدل مناسب برای ابرو با توجه به فرم صورت و چشم و سلیقه ی فرد، مدل مورد نظر را با شابلون یا مداد ابرو به صورت خطوطی نازک بر روی ابرو طراحی و قرینه سازی می کنند و سپس کرم بی حس کننده برای جلوگیری از درد و کمتر شدن آن بر روی ابرو کشیده می شود و بعد از بی حس شدن به وسیله ی قلمی که انتهای آن تیغی قرار دارد که سوزن های متفاوتی دارد شروع به قلم زدن می کنند  خطوطی که این قلم ایجاد می کند بسیار نازک و مانند تارهای ابرو است و بیشتر قسمت هایی که خالی است را پر می کند، استفاده از مواد استریل و رنگ های گیاهی در هاشور ابرو بسیار مهم است. بعد از هاشور به علت زخم ایجاد شده و التهاب آن بهتر است تا یک هفته بر روی آن پماد زده شود و زخم ها کنده نشود و تا یک هفته از رفتن به استخر و سونا خودداری شود.

 

ماندگاری هاشور بر روی پوست های مختلف متفاوت است و در پوست چرب و مختلط ماندگاری کمتری نسبت به پوست خشک دارد.

داشتن ابروهایی زیبا با هاشور ابرو و تاتو

انواع مختلف هاشور ابرو:

هاشور ابرو انواع مختلفی دارد مانند هاشور طبیعی، هاشور دو بعدی و سه بعدی، هاشور خطی و هاشور کرکی و هایلایت.

هاشور طبیعی که همان حالت پر کردن قسمت های خالی و به صورت بسیار نازک مانند موهای ابرو است. در هاشور دو بعدی که بیشتر دخترانه است ابتدای ابرو خط هاشور ابرو به سمت بالا و بعد به سمت انتهای ابرو خمیده می شو و در انتها روبه پایین است. هاشور سه بعدی مناسب کسانی است که ابروهایی کم پشت و به سمت بالا دارند در این روش با ایجاد خطای دید ابرو را برجسته تر نشان می دهد و به این شکل است که خط هاشور در ابتدا به سمت بالا و در انتها هم به سمت بالا و هم به سمت پایین است و شکلی شبیه فلش دارد. برای کسانی که ابروی اسپرت دوست دارند هاشور خطی مناسب تر است که در ابتدا خط های آن به سمت بالا و در انتها خمیده می شود به سمت پایین.

روش دیگر هاشور که بسیار جذاب و طبیعی است و خیلی ابرو را پرتر نشان می دهد هاشور کرکی است که در لابه لای خطوط خطوط ریزتری ایجاد می کنند که شبیه به کرک می شود و ابرو را بسیار طبیعی و پر نشان می دهد.

دسته‌ها: ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *