راههای که می توانیم با آرایش کم زیبا شویم

داشتن صورتی زیبا ، ساده و با آرایش کم ، مورد توجه و علاقه مردم بسیاری است. ولی واقعا چگونه می توانیم با آرایش کم زیبا شویم؟ آیا راه حلی هست که با صرف کمترین مواد آرایشی که گاها هزینه زیادی دارند و با حداقل زمان ممکن صورت و ظاهری زیبا داشته باشیم. علاوه بر اینها همه می دانیم که بیشتر مواد و لوازم آرایشی از مواد شیمیایی و صنعتی عمل آوری می شوند.

و استفاده مداوم این مواد به احتمال زیاد بر روی سلامتی ما تاثیر خواهد گذاشت. از طرف دیگر برای داشتن ظاهری آراسته در مکان های عمومی و حتی سرکار ، نیاز به کارگیری لوازم آرایشی زیاد نمی باشد. اکثرا آرایش های سنگین و غلیظ در مواردی مانند جشن ها و عروسی ها به کار برده می شوند . و بیشتر بانوان در روزمره خود خواهان داشتن صورتی زیبا ، ساده و با آرایش کم هستند. فقط با رعایت چند نکته ساده می توانیم با آرایش کم زیبا شویم.

 

مرطوب سازی و زیرسازی پوست با انواع  مرطوب کننده ها و پرایمر ها

چگونه با آرایش کم زیبا شویم ؟

صاف و شفاف کردن پوست شاید کلیدی ترین راهی باشد که می توانیم با آرایش کم زیبا شویم . صورتی بدون اثری از لکه و چین و چروک زیبایی شما را دو چندان خواهد کرد. اگر در صورت خود لک و اثر جوش آکنه دارید بهتر است پس از شستشو صورت خود با شامپو مخصوص صورت که به شفافیت پوستتان می افزاید. از مرطوب کننده ای مناسب استفاده کنید و پس از آن با یک پرایمر و صاف کننده مناسب اثر چین و چروک و جای جوش های آکنه را ازبین ببرید. اگر هم پوستی صاف دارید پس از شستشو به کرم های ضد آفتاب حاوی مقدار بسیار کمی درخشندگی پوست ، بسنده نمایید.

 

استفاده از خط چشم و رژلب

علاوه بر صاف کردن و زیر سازی پوست ، استفاده از خط چشم به صورت ملایم بر زیبایی چشمان شما اضافه خواهد کرد. و از جمله راه هایی است که می توانیم با آرایش کم زیبا شویم .دقت نمایید که تا جایی که می توانید از کشیدن افراطی خط چشم اجتناب نمایید زیرا که حالت مصنوعی به زیبایتان خواهد داد.

 

استفاده از رژهای ملایم که حالت رنگ پریدگی لب ها را  برطرف می نماید راهکاری مناسب برای زیبایی با آرایش ساده و کم است . می توانید رنگ رژ خود را با رنگ روسری یا شال خود هماهنگ کنید . اگر آقا هستید می توانید از لب ترکن به منظور جلوگیری از خشکی لب ها استفاده نمایید. این امر همچنین می تواند برای افراد سیگاری که اغلب دارای لب های رنگ پریده هستند موثر باشد .

البته کسانی که به طراوت و زیبای پوست و لب و دهان خود اهمیت می دهند بهتر است از مصرف سیگار به شدت اجتناب نمایند.

 

استفاده از فرمژه ، عینک آفتابی ، تغذیه مناسب

 

اگر داری مژه های بلند هستید حتما از فر مژه برای حالت دهی به مژه های خود بهره ببرید.

در کنار اینها استفاده از عینک آفتابی مناسب با صورت شما نه تنها چشمانتان را از نور مستقیم آفتاب محافظت می کند . می تواند ظاهری شیک و زیبا نیز برایتان به ارمغان بیاورید.

علاوه به بر همه گفته ها داشتن تغذیه مناسب به خصوص سازگاز با کبد موجب سرحالی پوست ما خواهد بود و آن وقت خواهد بود که با آرایش نه چندان زیاد می توانیم تنها با آرایش کم زیبا شویم


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonافر عروس 750 تومان! تماس